متون عمومي
کتاب خوان آبان


1397/8/13 يكشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان: زیستن با کتاب، بهترین زیستن را به ارمغان می آورد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان از همکاری های ارزشمند این اداره کل در راستای ترویج کتابخوانی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با سعید آرام، مدیرکل بهزیستی استان، خواستار تداوم همکاری های ارزشمند دو دستگاه در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی شد.

وی با قدردانی از تعاملات صورت گرفته، جامعه مخاطب بهزیستی را که عموما انسان هایی کوشا و پویا در عین معلولیت های جسمی هستند، شایسته بهترین برنامه های کتابخوانی دانست و بیان داشت: زیستن با کتاب، بهترین زیستن را به ارمغان می آورد و امیدواریم بتوانیم در بخش مهدهای کودک هم بیش از پیش موثر واقع شویم.

آرام، مدیرکل بهزیستی استان نیز با تشکر از مخاطب شناسی اداره کل کتابخانه های عمومی در اجرای برنامه های کتابخوانی، اظهار داشت: اگر از برنامه های خوب کتابخوانی که تدارک دیده می شود استقبال نکنیم، ضرر می کنیم و تداوم این همکاری ها برای ما فرصت سازی بهینه است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 173

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما