متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد1396/9/13 دوشنبه آغاز دوره های جدید آموزشی کتابداران؛ دوره آموزشی اخلاق حرفه ای با حضور کتابداران مازندران در ساری برگزار شد نخستین کارگاه آموزشی اخلاق حرفه ای با حضور روسای ادارات و کتابداران مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در آغاز دور جدید برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه کتابداران استان، کارگاه اخلاق حرفه ای با شرکت روسای ادارات و برخی از کتابداران استان و با حضور یکی از اساتید این حوزه، روز یکشنبه 96/9/12 در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد.

آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این رابطه با بیان اینکه، برگزاری کارگاه های آموزشی ادامه خواهد داشت، اذعان کرد: آموزش، لازمه توسعه و پیشرفت در کار است و هیچکس از آموزش بی نیاز نخواهد بود.

وی افزود: هم افزایی اندیشه ها از مهمترین ویژگی های کلاس های کارگاهی است و امیدواریم کتابداران بیشترین بهره را از این دوره ها ببرند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پایان اظهار داشت: علم و آگاهی، اخلاق و ابتکار معیارهای مهمی برای کتابداران هستند که در دوره های آموزشی به دنبال تقویت این معیارها هستیم و با وجود استعدادهای خوبی که در استان سراغ داریم، بیشترین بهره برداری را نیز متوقع هستیم.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1102

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما