متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد1396/9/21 سه‌شنبه در دومین روز از سفر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به غرب استان صورت گرفت؛ بازدید از پروژه های عمرانی و رفاهی در غرب استان و کتابخانه های عباس آباد و سلمانشهر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از پروژه های عمرانی و رفاهی در غرب استان و کتابخانه های عباس آباد و سلمانشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی گروه کارشناسی اداره کل، روز دوشنبه 96/9/20 از پروژه های عمرانی و کتابخانه های عمومی غرب استان و کتابخانه های عمومی شهدای عباس آباد، کوثر سلمانشهر، شهید نجفی سید محله و شهدای اسبچین بازدید کرد.

وی در بازدید از پروژه های عمرانی غرب استان اظهار داشت: افزایش سرانه فضای کتابخوانی از مطالبات مهم فرهنگی جامعه است که همواره با آن مواجه می شویم و چاره ای نداریم جز اینکه با حمایت های دولت و ورود خیرین، این پروژه های نیمه کاره را با بهترین کیفیت در خدمت مردم قرار دهیم.

ولی پور افزود: در تکمیل این پروژه ها به نقیصه های ساختمان های قدیمی کتابخانه های عمومی و سبک کتابخانه ای آن توجه داریم و سعی می کنیم استانداردهای لازم را جهت ایجاد فضایی مناسب، جذاب و مقاوم رعایت کنیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین در گفتگو با کتابداران شهرستان عباس آباد اذعان کرد: مشاوره برای هدایت کتابخوانی از مهمترین وظایف کتابداری است که مطالعه بسیاری را می طلبد؛ لذا سرانه مطالعه در کتابداران باید در جایگاه بالایی قرار داشته باشد.

وی با اشاره به هوشمندی کتابداران مازندران در اجرای وظایف سازمانی، گفت: پایانی بر میزان مطالعه و نحوه مشاوره خود قائل نشوید و حد اعلای علم و آگاهی را در نظر داشته باشید و روز به روز باید به سلاح بصیرت و دانایی مجهز شوید.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1137

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما