متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد

1396/10/28 پنجشنبه ولی پور در جلسه شورای اداری کارکنان ستادی خبر داد؛ ارتقاء شاخص های کتابخانه ای در مازندران با همدلی کارکنان و کتابداران مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در جلسه شورای اداری کارکنان ستادی اداره کل از ارتقاء شاخص های کتابخانه ای در مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان صبح امروز (28/10/96) در دفتر مدیرکل برگزار شد.

آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این جلسه بعد از ارائه گزارش معاونین امور اداری و مالی و امور کتابخانه ها، ارتقاء شاخص های کتابخانه ای که افزایش اعضای کتابخانه های عمومی، افزایش شاخص امانت، افزایش نظم و انضباط مالی و تخصیص منابع مالی بوده است را نشانه همراهی و همدلی همه کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان دانست و اظهار داشت: برنامه هایی که با مشارکت فعال کتابداران و پیگیری های مجدانه کارکنان ستادی صورت گرفته است، در بدست آمدن این نتایج موثر بوده که نشان دهنده پویایی مجموعه است.

وی پرهیز از حاشیه و پرداختن به متن را دلیل اصلی موفقیت در هر مجموعه ای عنوان کرد و گفت: تداوم موفقیت ها و رسیدن به جایگاه های بالاتر، نیازمند تداوم همدلی ها و تمرکز بر روی کار، وظایف محوله، اصول مدیریتی و مبانی کتابداری است.

ولی پور افزود: پاسخگویی بهنگام و دقیق به مشکلات و درخواست هایی که از سوی همکاران در شهرستان ها مطرح می شود و پاسخگویی همه همکاران به اعضا و مراجعین کتابخانه ها، از اصولی است که باید همیشه مورد توجه باشد و تخطی از آن، بر موفقیت ها اثر سوء می گذارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته و رویکردی که در فراگیر شدن برنامه های فرهنگی وجود دارد، همینطور با پویایی مجموعه می توان آینده ای روشن برای کتابخانه ها در جایگاه مراکز اصلی فرهنگی در هر شهر و منطقه تصور نمود.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 560

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما