متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد1396/11/3 سه‌شنبه به مناسبت روز پرستار صورت گرفت؛ تکریم خلاقانه گروهی از کتابداران مازندران از پرستاران با اهدای کتاب گروهی از کتابداران مازندران به مناسبت روز پرستار با اهدای کتاب از پرستاران تقدیر کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، این گروه از کتابداران به همراه معاون امور کتابخانه های اداره کل و جمعی از همکاران ستادی با حضور در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) (مرکز قلب مازندران) از پرستاران این بیمارستان با اهدای کتاب تقدیر کردند.
به اعتقاد آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران در هر فرصتی باید کتاب های مناسب با آن ایام و موضوع در جامعه معرفی شود تا انگیزه ی مطالعه در مردم  افزایش پیدا کند .
ولیپور معتقد است، ایجاد ارتباط کتابداران با اقشار مختلف جامعه به بهانه های مختلف میتواند در دوستی با کتاب و مطالعه موثر باشد
به همین سبب ،کتابداران که به مناسبت های مختلف سعی در همراهی اقشار مختلف مردم و ترویج فرهنگ کتابخوانی دارند، اینبار روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را فرصت خوبی برای تکریم پرستاران به جهت خدمات ارزنده شان دیدند و کتاب را بعنوان هدیه ای شایسته و درخور شأن تقدیم این قشر فرهیخته کردند تا از این پس با همراهی یکدیگر، آرامشی از جنس کتابخوانی را نیز بواسطه پرستاران برای بیماران به ارمغان آورند.
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 530

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما