متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد
1396/11/12 پنجشنبه ولیپور در بازدید از کتابخانه های عمومی میاندورود: حضور اعضای فعال و پر نشاط، کتابخانه ها را تبدیل به باغ هایی معطر از رویش گل های دانایی می کند مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در اولین روز از دهه مبارک فجر و در ادامه بازدیدهای خود، از کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان صبح امروز 96/11/12 از کتابخانه های عمومی امیرالمونین(ع) شهر سورک و حضرت زینب(س) روستای اسرم شهرستان میاندورود بازدید کرد.

وی در این بازدیدها، اعضای کتابخانه های عمومی را که عموماً از نوجوانان و جوانان هستند را سرمایه بزرگ کتابخانه های عمومی برشمرد و اظهار داشت: حضور اعضای فعال و پر نشاط، کتابخانه ها را تبدیل به باغ هایی معطر از رویش گل های دانایی می کند.

ولی پور با بیان اینکه همه تلاش هایی که برای فراهم آوردن شرایط مطلوب کتابخانه ای و برنامه ریزی های فرهنگی صورت می گیرد برای انجام دقیق رسالت فرهنگی و رضایت اعضا است، اظهار داشت: جامعه هم حتما توجه دارد که کتابداران و مجموعه مدیریت کتابخانه های عمومی استان برای پویایی و اثربخشی بیشتر کتابخانه ها تلاش های شبانه روزی دارند و از این جهت می توان از کتابخانه های عمومی به قطب فرهنگی هر شهر یاد کرد چرا که مورد اعتماد جامعه هستند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، کتابخانه ها را نقطه وصل علم و فرهنگ دانست و گفت: هرگاه فرهنگ سازی به علم و مطالعه پیوند بخورد و با آگاهی و بصیرت همراه شود، منشأ خیر خواهد بود و امیدواریم با کتابداران شایسته ای که در استان در حال خدمت هستند، این موضوع به بهترین شکل رقم بخورد.

وی شکوفایی فرهنگ اسلامی را حاصل انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی عنوان کرد و بیان داشت: باید نشان دهیم که این فرهنگ در کتابخانه های عمومی جاری و ساری شده اند و این مراکز فرهنگی در ترویج ارزش ها و تداوم آرمان ها در خط مقدم جبهه فرهنگی می باشند.

 

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 471

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما