متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد
1396/11/14 شنبه آرزو ولیپور در ویژه برنامه دهه فجر معاونت بهداشت و درمان استان: انقلاب یک شط جاری است؛ همه می توانند انقلابی باشند آرزو ولیپور طی سخنانی در جمع پرسنل معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن را شاخصه مهم مدیریتی در نظام جمهوری اسلامی برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در جمع مدیران و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به پنج شاخصه انقلابی گری از دیدگاه رهبر انقلاب افزود، اگر بدانیم مفهوم انقلابی بودن چیست آرزو می کنیم که انقلابی باشیم .

ولی پور با برشمردن شاخصه های مد نظر رهبری درخصوص انقلابی گری شامل پایبندی به مبانی و ارزش های اساسی اسلام و انقلاب، هدفگیری آرمان های انقلاب و همت بلند برای رسیدن به آنها، پایبندی به استقلال کشور، حساسیت در برابر دشمن و نقشه دشمن و عدم تبعیت از آن و تقوای دینی و سیاسی، اذعان داشت: این ها شاخصه هایی است که باید خودمان را با آنها بسنجیم تا بدانیم تا چه اندازه انقلابی هستیم، انقلابی عمل می کنیم و انقلابی می مانیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با بیان اینکه تمام اتفاقات منتج به نتایج خوب، جایی بود که مدیران ما خوب و انقلابی عمل کردند؛ برای نمونه دستاوردهای ارزشمندی که در حوزه بهداشت و سلامت رخ داد یک انقلاب عظیم بود و دلیل این است که انقلابی عمل شده است و این موضوع را مردم در بیمارستان ها و مراکز درمانی احساس می کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی در سال 57 شروع شد و همچون یک شط جاری است که معتقدیم به انقلاب مهدوی می رسد بنابراین نباید از گفتن لفظ انقلابی گری ابایی داشته باشیم چراکه رهبر انقلاب بعنوان شخص اول نظام به صراحت خود را انقلابی معرفی می کند و رئیس جمهور نظام نیز خود را مفتخر به انقلابی گری می داند.

ولیپور با تاکید بر اینکه اگر معنای انقلابی گری را بدانیم به این عنوان افتخار می کنیم، اظهار داشت: در بهمن 57 موانع برای اقدامات انقلابی از سر راه برداشته شد و و تاکنون هر جا نقصی وجود دارد علتش این است که انقلابی عمل نشده است.

وی در پایان تاکید کرد: دوست داشتن انقلاب کافی نیست بلکه باید انقلابی بودن را آموخت چون هنوز کارهای زیادی مانده است که انجامش در کشور به حفظ و تقویت روحیه انقلابی و جهادی نیازمند است.

 

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 434

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما