متون عمومي
کتاب خوان شهریور


اخبار ستاد
1396/12/29 سه‌شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛ کتاب های کتابخانه های عمومی مازندران به استقبال مسافران کتابخوان نوروزی می آیند مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از برپایی ایستگاه های مطالعه در ۱۰ پایگاه هلال احمر استان در ایام نوروز ۹۷ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با تبریک فرارسیدن سال نو و با اشاره به حجم فراوان سفرهای نوروزی به مازندران، این سفرها را یک فرصت ارزنده فرهنگی دانست و اظهار داشت: میتوان با برنامه ریزی مناسب از این فرصت ها نهایت استفاده را برد و با ارائه مطلوب خدمات فرهنگی، سطح رضایتمندی هموطنان از استان های میزبان را بالا برد.

وی اضافه کرد: اداره کل کتابخانه های عمومی استان در همین راستا و مطابق با رسالت سازمانی خود، با امضای تفاهم نامه با جمعیت هلال احمر استان، ۱۰ ایستگاه مطالعه را با تزریق ۱۰۰۰ کتاب در پایگاه های هلال احمر راه اندازی کرد تا فرصت مطالعاتی با وجود کتاب های خوب برای مسافرین بوجود بیاید.

وی با قدردانی از همکاری مدیرعامل و کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر، افزود: این ایستگاه ها در شهرهای بابل، آمل، گلوگاه، رامسر، چالوس، سوادکوه، قائمشهر و جویبار هستند و امیدواریم مورد استقبال هم واقع شود.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 759

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما