متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد


1397/2/1 شنبه به مناسبت روز جانباز انجام شد؛ دیدار مدیرکل و کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران با جانبازان آسایشگاه امام علی(ع) مدیرکل و کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز جانباز، با جانبازان آسایشگاه امام علی(ع) ساری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در این دیدار که با اجرای برنامه مولودی خوانی به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل(ع) همراه بود، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک این روز، اظهار داشت: حضرت ابوالفضل(ع) که نماد و شاخصه جانبازی و ایثار در راه حق می باشند، از علمای برجسته زمان خود و دارای بصیرتی نافذ بودند که توانستند با بهره گیری از همان علم و بصیرت در کنار ایمان راسخ، در کنار ولی زمان خود جاودانه شوند.

وی افزود: جانبازان سرافراز ما هم به تبعیت از همان منش و به تأسی از حضرت عباس(ع)، با ایمان متقن، علم به راهی که در پیش رو دارند و بصیرت ولایتمدارانه، سال ها رنج جانبازی را به تن خریدند تا در مکتب کربلا جاودانه بمانند.

ولیپور، جانبازان را کتاب های ناطق ایثار و شهادت نامید و گفت: آنچه که بر این مردان الهی می گذرد، شاید قابل وصف و درک نباشد اما قابل تعظیم و تکریم است و نویسندگانی را می طلبد که این ایثار بزرگ را بیشتر در سطور تاریخ فریاد بزنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در دیدارهای خود با جانبازان، بسته های فرهنگی شامل چند جلد کتاب به آنها هدیه داد.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 437

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما