متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان

1396/8/24 چهارشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران؛ زنگ کتاب در روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در قائمشهر به صدا در آمد با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در مدرسه پسرانه هدف شهرستان قائمشهر، زنگ کتاب به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در آئینی که در مراسم صبحگاه مدرسه پسرانه هدف شهرستان قائمشهر با حضور آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از مسئولین و کتابداران شهرستان برگزار گردید، زنگ کتاب نواخته شد.

ولی پور در این مراسم با بیان اینکه کتاب و کتابخوانی مقدمه دانایی و دانایی رمز سعادت است، به دانش آموزان توصیه کرد کتاب را یار و همراه همیشگی خود در زندگی قرار دهند و علاوه بر کتاب های درسی، به مطالعه کتاب های غیر درسی نیز بپردازند.

وی افزود: به ازای هر کتابی که مطالعه می شود، میزان رشد فکری و رفتاری در انسان چند مرتبه افزایش می یابد و تغییرات لذت بخشی در شخص کتابخوان بوجود می آید.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، دوران دانش آموزی را بهترین زمان برای کسب دانش بیشتر و افزایش اطلاعات دانست و اظهار داشت: شور و نشاط سنین نوجوانی اگر به عرصه کتابخوانی راه یابد، آینده ای روشن را رقم می زند و دانش آموزان را در مسیر پیشرفت، بسیار کمک خواهد کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1041

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما