متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان

1396/8/24 چهارشنبه بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه های عمومی قائمشهر ولی پور در ادامه بازدید از کتابخانه های عمومی استان، در روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه های عمومی قائمشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ادامه بازدیدهای خود، همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار با همراهی گروهی از همکاران ستادی، از کتابخانه های عمومی قائمشهر بازدید کرد و با کتابداران به گفتگو پرداخت.
وی در دیدار با کتابداران کتابخانه های عمومی جمشید احمدی، شهیدان وطنی، قائم آل محمد(عج)، مشارکتی گنجینه نور، مرحوم گران قراخیل و شهید رستگار قادیکلا با تبریک روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، اظهار داشت: کتابداران سرمایه های مهم اجتماعی اند که دانش و اطلاعات ثروت ارزشمند آنهاست.
ولی پور با تاکید بر نیاز جامعه امروز به گسترده تر شدن کتابخوانی در جامعه، اظهار داشت: این رسالت خطیر بر عهده افراد توانمندی باید به سرانجام برسد و این اقبال به کتابداران رو کرده که عطر خوش کتاب و کتابخوانی را در جامعه پراکنده کنند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه رفتار کتابداران، الگو آفرین است، گفت: حسن خلق و روش های ابتکاری جذب مخاطب، کتابخانه های عمومی را به رونق می رساند و افزایش دانش و آگاهی کتابداران نیز روح کتابخوانی را به کتابخانه می دمد.
وی با اشاره به میزان تحصیلات بالای کتابداران مازندران، اذعان داشت: مطمئناً با رفع موانع ساختاری و ایجاد شرایط بهتر در محیط کار، استعدادهای موجود در استان شکوفا شده و وضعیت کتابخوانی به نقطه مطلوب نزدیک تر می شود.
ولی پور ابراز امیدواری کرد با تصمیماتی که در این بازدیدها اتخاذ می شود، سرعت تحولات مثبت در کتابخانه های عمومی بیشتر شده و رضایت کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی نیز افزایش یابد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 798

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما