متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان
1396/9/8 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛ جمع آوری کتاب و اسباب بازی برای کودکان زلزله زده کرمانشاه کتابداران در کتابخانه های عمومی مازندران، کتاب ها و اسباب بازی های اهدایی مردم برای کودکان زلزله زده کرمانشاه را جمع آوری می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه کمک به هم میهنان عزیز زلزله زده، وظیفه ای انسانی و دینی همه آحاد جامعه است، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران نشان دادند که در یاری رساندن به هم وطنان خود از هیچ کوششی دریغ ندارند و این مسئله در جمع آوری امکانات و وسایل مورد نیاز و تامین وجه نقد به اثبات رسید که وجهه آبرومند و فاخری از جامعه ایران در جهان به نمایش گذاشت.

وی افزود: نهاد کتابخانه های عمومی کشور در همین راستا به جنبه کمک های فرهنگی این مسئله توجه ویژه کرده است و به همین جهت، ترتیبی اتخاذ شده تا کتابداران در کتابخانه های عمومی، کتاب ها و اسباب بازی های اهدایی مردم برای کودکان زلزله زده کرمانشاه را جمع آوری کنند و به دست آنان برسانند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین بیان داشت: کتابخوانی برای کودکان در سرمای زمستان در چادرهای مناطق زلزله زده، گرمای لذتبخشی برای آنهاست و امیدواریم هرچه سریعتر لذت کتابخوانی در فضای گرم منازل مسکونی برای آنها فراهم شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 681

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما