متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان
1396/10/27 چهارشنبه آرزو ولی پور خبر داد؛ کتابداران مازندران «فانوس دریا» را به یاد شهیدان خدمت روشن خواهند کرد ویژه برنامه گرامیداشت جانباختگان سانحه نفتکش سانچی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در بندر نوشهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در پی وقوع سانحه دلخراش برای نفتکش سانچی و جان باختن تعدادی از دریانوردان غیور میهن، اداره کل کتابخانه های عمومی استان اقدام به برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم گرامیداشتی در بندر نوشهر کرده است.

این مراسم با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران و جمعی از کتابداران استان و همچنین شرکت مسئولین شهرستان نوشهر روز شنبه 30 دی ساعت 10 صبح بر روی عرصه یک کشتی در بندر نوشهر برگزار خواهد شد.

آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه اعتقاد دارم کتابداران رفیق لحظه های شاد و غمگین مردمی هستند که کتاب آرامشان می کند، اظهار داشت: آنها در هر شرایطی باید درصحنه و در احساس غم و شادی هم میهنانشان شریک باشند.

وی افزود: به همین دلیل اینبار هم خانواده کتابداران استان به نشانه قدر شناسی و همدردی با خانواده جانباختگان حادثه سانچی، تصمیم گرفتیم بر روی عرشه کشتی نشست ویژه ای برگزار کنیم تا طی آن کتاب هایی که در خصوص دریانوردان غیور کشورمان تالیف شده معرفی شود.

در این مراسم که بخش های متفاوت خواهد داشت دو کتاب «فانوس دریایی» و «تکاوران نیروی دریایی خرمشهر» معرفی خواهد شد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 862

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما