متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان1396/11/14 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد؛ نشست کتاب خوان انقلاب ویژه اعضای دانش آموز کتابخانه های عمومی قائم شهر مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در نشست کتاب خوان انقلاب ویژه اعضای دانش آموز کتابخانه های عمومی قائمشهر شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همزمان با ایام الله دهه فجر و حضور در برنامه های کتابخانه های عمومی به این مناسبت، ضمن حضور در کتابخانه عمومی جمشید احمدی قائمشهر در نشست کتاب خوان انقلاب ویژه دانش آموزان شرکت کرد.

وی در این نشست که با معرفی کتاب هایی از سوی دانش آموزان با موضوع انقلاب اسلامی و آشنایی با شخصیت و سیره امام خمینی(ره) همراه بود، اظهار داشت: کتاب خواندن و مطالعه روزانه و منظم راه سعادت و خوشبختی را برای فرزندانمان باز می کند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی به دانش آموزان درس خوان و کتاب خوان نیاز دارد تا بدین صورت درجات فرهیختگی را طی کنند و در آینده به مدیران و دانشمندان و پدران و مادران برتر تبدیل شوند و اینگونه سعادت را برای ایران اسلامی رقم بزنند.

ولیپور با تقدیر از دانش آموزانی که بعنوان سفیر کتاب در کتابخانه های عمومی فعالیت می کنند و چنین نشست های ارزشمندی را برگزار می کنند، بیان داشت: سفیران کتاب امروز باید به سفیران انقلاب تبدیل شوند و به تبیین گفتمان انقلاب در جامعه بپردازند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با قدردانی از خانواده های این کودکان و نوجوانان و همچنین قدردانی ویژه از مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی قائمشهر برای هدایت این فرزندان مستعد به سمت کتابخانه ها و مطالعه در مسیر درست، تاکید کرد: تربیت انقلابی باید باعث فخر و مباهات خانواده ها باشد چرا که انقلابی های واقعی همگی از سعادتمندانی هستند که جامعه ایرانی به آنها افتخار می کند و برای نمونه می توان به شهدای هسته ای اشاره کرد که شهدای راه علم هستند و انقلابی عمل کردند و برای کشورشان منشأ سربلندی و موفقیت شدند و در نهایت هم به درجه والای شهادت دست یافتند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 765

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما