متون عمومي
کتاب خوان شهریور


اخبار شهرستان
1396/11/28 شنبه با اعلام دبیرخانه جشنواره روستاهای دوستدار کتاب؛ با فعالیت های کتابخانه های عمومی، 3 روستای مازندران به جمع برترین های جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب راه یافتند کتابخانه های عمومی روستاهای قادیکلای بزرگ قائمشهر و کردخیل ساری و اداره کتابخانه های عمومی نکا در روستای گلبستان با فعالیت های کتاب محور، نام روستاهای خود را در جمع 40 روستای برتر دوستدار کتاب رساندند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، پس از ارسال مستندات فعالیت های متنوع کتاب محور از سوی کتابخانه های روستایی قادیکلای بزرگ قائمشهر، کردخیل ساری و اداره کتابخانه های عمومی در روستای گلبستان نکا به دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب، با اعلام دبیرخانه، این 3 روستا در رقابت با 1300 روستای شرکت کننده، همراه با 40 روستای دیگر به مرحله نیمه نهایی داوری راه یافتند.

روستای عربخیل بابلسر نیز به دلیل فعالیت های کتاب محور کانون مساجد روستا، همراه با این 3 روستا که با محوریت کتابخانه های عمومی در جشنواره شرکت کردند، به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

روستاهای 17 استان توانستند در این مرحله از داوری حضور یابند که مازندران با 4 روستا پس از استان خراسان رضوی که 5 روستای برتر در این مرحله دارد، در جایگاه دوم کشور قرار گرفت.

روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران این موفقیت را به روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان های مذکور، کتابداران موفق و اهالی کتابدوست این روستاها تبریک عرض می کند و موفقیت در دیگر مراحل را برایشان آرزومند است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 570

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما