متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان


1396/12/15 سه‌شنبه در ادامه بازدیدهای مدیرکل از کتابخانه های عمومی صورت گرفت؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه مرحوم دشتی محمودآباد بازدید کرد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در ادامه بازدیدهای خود از کتابخانه های عمومی استان از کتابخانه عمومی مرحوم دشتی محمودآباد بازدید کرد و با کتابداران به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی گروه کارشناسی اداره کل از کتابخانه مرحوم دشتی محمودآباد بازدید و با کتابداران به گفتگو پرداخت تا در جریان مشکلات و راهکارهای آنان قرار گیرد.

وی در این بازدید اظهار داشت: کتابداران بعنوان سرمایه ارزشمند انسانی نهاد کتابخانه های عمومی به دلیل مجاهدت های فرهنگی در پیشانی این نهاد، همواره دارای تجربه های فراوان، پیشنهادات سازنده و البته انگیزه های بسیار هستند و از اینرو توجه به نظرات و برنامه هایشان، در کارآمدی نهاد کتابخانه های عمومی تاثیر بسزا خواهد داشت.

ولیپور افزود: کتابخانه های عمومی باید به تراز یک مرکز انقلابی در نظام جمهوری اسلامی برسند و برای تحقق چنین مسئله ای به مجاهدت فرهنگی همراه با بصیرت، نیت درست و تخصص کافی نیاز است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با بیان اینکه رکود فرهنگی در کتابخانه ها، یک تهدید برای حیات این نهاد است، اظهار داشت: انگیزه بالا و فعال بودن لازمه حرفه کتابداری است و کتابدار باید به دنبال ماموریت های فراوان در شغل خود باشد و از رخوت دوری کند که البته کتابداران مازندران می توانند الگوی پویایی و تلاش مطرح شوند.

همچنین به مناسبت روز درختکاری، در این بازدید ولیپور یک اصله نهال در کتابخانه عمومی محمودآباد غرس کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 743

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما