متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان
1396/12/16 چهارشنبه کتابخانه های عمومی فریدونکنار میزبان مدیرکل؛ آرزو ولیپور از کتابخانه های خاتم الانبیاء(ص) و شهید بصیر بازدید و با کتابداران و اعضا گفتگو کرد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در دیدار با کتابداران فریدونکنار و اعضای کتابخانه های عمومی، به خانواده کتابخانه های عمومی در سالی پر تحرک و با نشاط خدا قوت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان عصر امروز (سه شنبه 96/12/15) پس از بازدید از کتابخانه عمومی محمودآباد، با همراهی گروه کارشناسی، از کتابخانه های عمومی خاتم الانبیا(ص) و شهید بصیر فریدونکنار نیز بازدید کرد و با کتابداران و اعضای این کتابخانه ها به گفتگو پرداخت.

وی با بیان اینکه کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی با یکدیگر تشکیل خانواده هر کتابخانه ای را می دهند، اظهار داشت: هر اتفاق خوبی که قرار باشد در کتابخانه بیفتد با همراهی این دو گروه است و باید از ظرفیت های فکری اعضای کتابخانه ها استفاده بیشتر و بهینه ای شود.

ولیپور افزود: سالی که گذشت، سالی پر تحرک، با نشاط و همراه با کسب افتخاراتی ملی برای استان بود که یکی از این افتخارات با همراهی کتابداران و اعضای کتابخانه ها در فریدونکنار منجر به انتخاب خانواده برتر کتابخوان در سطح کشور شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، تلاش برای ایجاد چهره ای شادتر، مردمی تر و فرهنگ ساز تر از کتابخانه های عمومی در نگاه جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت: در سال آینده می توان با شتاب بیشتر، پیشرفت های چشمگیری را شاهد بود و افتخارات شایسته دیگری را کسب کرد چراکه مازندران دارای ظرفیت ها و استعدادهای بیشتری است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 784

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما